Fermentációs Technikus

Envoyer une demande

travail.office_based_in

L'emploi de domaine : Termelés
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 04/12/2018

Fermentációs és Bioreaktor osztályra munkatársat  keresünk Technikus

munkakörbe,

Feladatok:

Kétm?szakos munkarendben termel? tevékenység végzése: az üzemben folyó valamennyi antigén fermentációs, vakcina keverési és dozírozási munka aszeptikus körülmények közötti elvégzése a vonatkozó el?írások betartásával
A termeléshez felhasznált anyagok és eszközök biztosítása, tárolása és ellen?rzése
A termékek, félkész termékek folyamatos ellen?rzése, bizonylattal történ? átadása
A berendezések m?szaki állapotának felügyelete, üzemeltetése
A gyártási hulladék, veszélyes hulladék el?írás szerinti kezelése

Elvárások:

Szakirányú középfokú végzettség (vegyipari, egészségügyi, állategészségügyi)
Számítógép felhasználói szint? ismerete
Alkalmasság gépek kezelésére
Fegyelmezettség, pontosság
Monotónia t?rés

El?ny:

Gyógyszer-, illetve biológiai ipari termelésben szerzett legalább egy éves tapasztalat (fermentációs technológia területén)