Környezetmonitorizó Technikus

Envoyer une demande

travail.office_based_in

L'emploi de domaine : Termelés
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 10/01/2019

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehet?sége van szakmai fejl?désre, el?relépésre? Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.

Kiemelked? béren kívüli juttatásokat, egészségmeg?rz? lehet?ségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

A Ceva-Phylaxia Zrt. Min?ségellen?rzési Osztálya ? Mikrobiológiai laboratóriumban- új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nev?, elismert és felkészült csapatához

Környezetmonitorozó technikus

munkakörben, bérelt státuszba,

határozott id?re, el?re láthatólag 1 évre

Feladatok:

Környezethigiénés minták vétele, a környezetmonitorok kezelése
Takarításellen?rzés végzése a termel?- és vizsgáló területeken
Vizek mintázása a mintavételezési programnak megfelel?en, azok mikrobiológiai tesztelése
Környezethigiénés validálások végrehajtása, kiértékelése, dokumentálása
Aktív számítógépes adminisztrálás

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség, fels?fokú el?ny
Mikrobiológiai laboratóriumi gyakorlat
Általános higiénés alapismeretek megléte, gyógyszeripari el?ny
Pontosság, megbízhatóság, együttm?ködési készség
Aktív, magabiztos számítógép felhasználói ismeretek (MS Office; LIMS ismerete el?ny)